Od 22.02.2021 přidáváme možnost zasílání objednávek pomocí služby Zásilkovna. Platí pro zásilky do 5kg.
AKCE STEP LAK 3v1

O nás

Hlavní stránka -> 
O nás
 

Naše společnost CEDRO sole s.r.o. vznikla jako nástupce podnikajících fyzických osob, které zahájily svou podnikatelskou činnost v r. 1991.

Od počátku se věnujeme maloobchodnímu prodeji sortimentu drogerie, kosmetiky, barev a papíru. Naší hlavní činností se od konce roku 1994 stává dekorativní a nehtová kosmetika značky „FOUR SEASONS“, kterou zadáváme dle svých požadavků do výroby v továrně ve Španělsku. Na základě Vašich podnětů jsme postupem času zaměřili svou činnost především na nehty. Dohodli jsme spolupráci s dalšími továrnami ve světě a zahájili výrobu kvalitních nehtových produktů pod vlastními značkami „CEDRO“ a „GABRA“.


Provozujeme internetový obchod s nehtovou kosmetikou, dodáváme nehtový materiál velkoobchodníkům, školícím centrům, dalším e-shopům a distributorům (viz Partneři). Prodáváme také nehtovým studiím, prodejnám a konečným zákazníkům.


Jsme malá rodinná firma s několika zaměstnanci. Máme ryze vlastní kapitál, rovněž investiční záměry jsou realizovány z vlastních zdrojů. Podnikat jsme začali v pronajatých prostorách, později jsme si svépomocí vybudovali vlastní sídlo firmy. Tvoří jej kanceláře, prodejna a skladové prostory. Také disponujeme vlastní autodopravou, ale pro menší zásilky využíváme k dopravě společnosti PPL a Českou poštu.


Několikrát ročně se s Vámi setkáváme na kosmetických výstavách v Praze, kde Vám představujeme nové druhy zboží, můžete si zde nakoupit a také si nechat nazdobit nehty.

 
CEDRO sole s.r.o.
Přerovská 20
78355 Velký Újezd
© 2022 CEDRO sole s.r.o.
napište nám